Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Jędrzejowskie Szopki Bożonarodzeniowe 2021” zorganizowanym przez Centrum Kultury w Jędrzejowie oraz Muzeum im. Przypkowskich  w Jędrzejowie. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań dzieci i młodzieży zwyczajami i tradycjami bożonarodzeniowymi oraz ich kultywowaniem. Każdy              z uczestników wykonał własnoręcznie szopkę wykorzystując dowolną technikę oraz materiały np. drewno, papier, plastelinę, słomę itp. W gronie nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły  Zofia Lelonek kl. II, a wyróżnienie otrzymała Malwina Bolechowska kl. II. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom.  Wystawę szopek można było podziwiać na holu głównym w Centrum Kultury w Jędrzejowie do dnia 29 stycznia 2022r.

Konkurs Jędrzejowskie Szopki Bożonarodzeniowe 2022