W środę 21 grudnia 2022r. w naszej placówce odbyła się akademia bożonarodzeniowa. Głównym jej elementem był występ kolędników misyjnych w skład których wchodzili przedstawiciele każdej z klas naszej Szkoły, począwszy od najmłodszych po najstarszych. Jasełka zostały przygotowane przez panią Magdalenę Grzyb oraz katechetów: Elżbietę Cholerzyńską oraz Sebastiana Knapa. Kolorytu występowi dodała również dekoracja przygotowana przez pedagogów naszej szkoły. Na zakończenie świąteczne życzenia złożyli sobie uczniowie oraz pan dyrektor Leopold Sputo. Podkreślił on w swoim wystąpieniu tęsknotę za takim obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia. Przez ostatnie dwa lata nie było nam dane cieszyć się radością przeżywania tego dnia w taki sposób. Spowodowała to pandemia Covid -19 i zawieszenie zajęć na czas Świąteczny. Po występach i życzeniach uczniowie udali się do swoich klas, by w towarzystwie wychowawców, przeżyć wigilie klasowe. Oby w przyszłym roku udało się kontynuować powracającą tradycję.P1260285