Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Już kilka dni wcześniej w naszej szkole rozpoczęły się przygotowania polegające na dekorowaniu klas, szkolnych korytarzy i sali gimnastycznej. Szóstego grudnia uczniowie ubrani w czerwone czapki, świąteczne sweterki i opaski z rogami renifera z wielką niecierpliwością spoglądali na drzwi i nasłuchiwali „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły. Wręczając prezenty, nie szczędził ciepłych słów pod adresem dzieci. Zachwyciły go utwory muzyczne śpiewane przez uczniów klasy 0 – III, wykonane z dużą ekspresją i zaangażowaniem. Atmosfera panująca na spotkaniu była bardzo radosna. W magiczny nastrój zbliżających się świąt wprowadzały wszystkich piękne piosenki i niezwykła dekoracja. Było dużo radości, uśmiechu i dobrej zabawy. Uczniowie otrzymali od św. Mikołaja prezenty i słodkie upominki. Nagrodą dla wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości był uśmiech dziecka. Ale czyż może być piękniejsza nagroda?

 

P1290033